Top 21 Websites In Albania

Gazetaexpress.com

Telegrafi.com

Telegrafi is the leading Albanian online media providing news in Kosovo, Macedonia, Albania,

Lajmi.net

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia

 

Koha.net

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdoklik një ecje me kohën!

 

Merrjep.com

MerrJep.com ështe faqja më e rre për shpallje të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë.

Gazetablic.com

Portal i Lajmeve, Analizës, Komenteve nga Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizz, Teknologjia.

Noa.al

NOA.al is the leading Albanian online media providing news in Albania, Kosovo, Macedonia, MonteMorenegro and Preshevë Valley. NOA founded in 2007 by a group of senior editors and journalists. Professionalism of NOA.al was noted abroad as well…

Syri.net

Ne SYRI.net do te gjeni opinionistë me emër, seriozë, dhe gazetarë investigativë. Ju ftojmë të na klikoni dhe të shkruani sa herë që ta mendoni. SYRI.net

Merrjep.al

MerrJep.al ështe faqja më e re për njoftime të vogla në Shqipëri. Aty vijnë edhe persona privatMore dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërrojnë.

Gazetatema.net

Gazeta me e lexuar shqiptare

Albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, i themeluar në korrik të vitit 2003. Portali Albeu është portali i parë shqiptar, i cili që në Maj të vitit 2004 ka filluar me publikimin e lajmeve të fundit në kohë reale, duke luajtur kështu rolin e frymëzuesit për shumë faqe më të reja.

Anabel.al

Albania’s Most Popular Fashion & Lifestyle Magazine.

Revistaclass.al

Albania’s Most Classy Fashion and Beauty Magazine, featuring the latest fashion news and trends, beauty trends and how-tos, celebrity and red carpet style.

Opinion.al

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatetopinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

Infokosova.net

InfoKosova është ndër portalet e para online në gjuhën shqipe, është themeluar në Mars të vitit2008 nga një grup gazetarësh të sferave të ndryshme, duke përfshirë lajme nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Mali i zi, Presheva dhe të gjitha vendeve tjera, InfoKosova ka bazën dhe vepron në Prishtinë. Kontakti: Mail: info@infokosova.net – marketing@infokosova.net Tel: +37744446623

Zeri.info

Gazeta Zeri, portali www.zeri.info dhe Zeri Mobile- jane media te pavarura politikisht nder me te vjetrat ne Kosove. Serioz, te fuqishem dhe modern. Kjo eshte faqja zyrtare ne Facebook e Zeri, zeri.info dhe Zeri Mobile- aplikaconet mobile per iPhone, iPad

Ikub.al

Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, biznese, informacione financiare, ligje, numeratori, etj

Kosovarja-ks.com

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja. Qëllimii themelimit të portalit është ofrimi i alternativës në marrjen e informatave në mënyrë profesionale dhe në kohë sa më të shpejtë.

Lexo.al

Lexo.al është një media Online e iniciuar nga një grup profesionistësh të rinj, me vullnetin pë